Provoz e-shopu ukončen!
Milí zákazníci, po více než 30ti letém provozu našeho knihkupectví jsme ke dni 31.5.2021 ukončili provoz kamenné prodejny i tohoto e-shopu. Děkujeme všem zákazníkům za podporu a přejeme Vám mnoho štestí a pevné zdraví.
ZÁLOŽKY DO KNIH

Nově také nabízíme záložky do knih ve formě ručně kreslených mandal. zobrazit záložky

 
Výdejna otevřena - Zámecké knihkupectví
DOPRAVNÉ ZDARMA

Při nákupu v hodnotě 2.000,-
a více, Vám neúčtujeme dopravu.

 
Chcete poradit ?

zavolejte nám:
+420 776 888 626

napište nám:
info@zamecke.cz

navštivte nás:
Kamenná prodejna
Pernerova 1, Choceň
zobrazit prodejnu na mapě

 
Proč nakupovat u nás ?
1. Osobní přístup k vám
2. Expedujeme do 48h
3. Rádi vám poradíme
4. Osobní odběr v Chocni
5. 27-letá tradice knihkupectví
6. Vaše spokojenost naše radost
Anketní otázka
Kterým knihám dáváte přednost?
Celkem hlasovalo 7995 návštěvníků

Obchodní podmínky

Objednávky a naše povinnosti:

Vaši objednávku vyřídíme a na Vaši adresu odešleme na dobírku do čtyř pracovních dnů od přijetí objednávky. Při platbě na náš účet expedujeme knihy do čtyř pracovních dnů od připsání Vaší platby na náš účet. Vaše platba na náš účet by měla proběhnout do čtrnácti dní od objednávky zboží. Jestliže v této lhůtě platbu neobdržíme, vyhrazujeme si právo objednávku stornovat.
Pokud si budete přát vyzvednout si objednané knihy v našem kamenném obchodě v Chocni, budeme Vám je rezervovat po dobu jednoho týdne od přijetí objednávky pokud si budete přát delší rezervaci (maximálně jeden měsíc), sdělte nám, prosím, toto Vaše přání e-mailem popřípadě doplňte požadavek do našeho kontaktního formuláře při objednávce. V případě, že Vámi objednané knihy nebudeme mít okamžitě skladem (taková možnost může nastat pokud si Vaši knihu objedná nějaký jiný zákazník bezprostředně před Vámi), budeme Vás kontaktovat s návrhem na řešení situace, s největší pravděpodobností nebude problém knihu obratem doobjednat u nakladatele s mírným posunutím času expedice, v případě, že knihu již nebude možno u nakladatele zajistit, dočkáte se od nás upřímné omluvy a informace o tom, zda nakladatel chystá dotisk a kdy tak hodlá učinit. V případě chystaných titulů jsou uvedené ceny pouze orientační a přesné ceny jsou stanoveny v den vydání titulu. Pro zjištění aktuálních cen u chystaných novinek nás kontaktujte

Vaše práva a povinnosti:

Zákazník našeho internetového knihkupectví se zavazuje udat správnou poštovní adresu, na kterou máme knihy odeslat. V případě, že se nám bude zdát udaná adresa pochybná, nesprávná, či podezřelá, budeme Vás kontaktovat na Vaši e-mailovou adresu. Pokud se nedočkáme do tří dnů odpovědi, budeme nuceni objednávku odmítnout.
Zákazník se zavazuje objednané knihy převzít a zaplatit, včetně expedičních poplatků, v případě opakovaného nepřebírání zásilek si vyhrazujeme další objednávky zákazníka nepřijímat.
Pokud zákazník nepřevezme dobírkovou zásilku, můžeme zboží poslat znovu, ovšem pouze po předchozí zálohové platbě na náš účet. Zákazníci, kteří opakovaně nepřebírají zásilky zařazujeme na náš interní blacklist a nemají možnost platby dobírkou ani v případě jejich dalších objednávek. Jejich další objednávky budeme vyřizovat pouze v případě zaručené platby, to jest při platbě převodem předem. 

Ochrana osobních údajů:

Vaše osobní údaje nikomu nepředáme ani neprodáme. Zákazník, který vyplnil formulář a žádnou objednávku neodeslal, má právo písemně požádat o výmaz jeho osobních údajů z našeho systému a to písemnou žádostí, doručenou na adresu knihkupectví.

   
 
 
 
Máte dotaz nebo připomínku, kontaktujte nás ...

Vážení zákazníci, pokud jste nenašli co jste hledali, potřebujete pomoct s Vaší objednávkou, nebo máte jiné dotazy, můžete ná kontaktovat pomocí tohoto jednoduchého formuláře a my se Vám obratem ozveme ... 
 
Rádi Vám pomůžeme
s výběrem té správné knihy
27-letá tradice
Naší práce nás baví ...
Osobní odběr nákupu
Navštivte naši prodejnu v Chocni
     
Copyright © 2009-2014 Zámecké knihkupectví online | Knihy, dětské knížky, učebnice, odborná literatura
Vytvořilo studio: PIXEL DESIGN - webové studio | SEO a marketing | Mapa stránek
Tvorba eshopů - Pixel Design