Provoz e-shopu ukončen!
Milí zákazníci, po více než 30ti letém provozu našeho knihkupectví jsme ke dni 31.5.2021 ukončili provoz kamenné prodejny i tohoto e-shopu. Děkujeme všem zákazníkům za podporu a přejeme Vám mnoho štestí a pevné zdraví.
ZÁLOŽKY DO KNIH

Nově také nabízíme záložky do knih ve formě ručně kreslených mandal. zobrazit záložky

 
Výdejna otevřena - Zámecké knihkupectví
DOPRAVNÉ ZDARMA

Při nákupu v hodnotě 2.000,-
a více, Vám neúčtujeme dopravu.

 
Chcete poradit ?

zavolejte nám:
+420 776 888 626

napište nám:
info@zamecke.cz

navštivte nás:
Kamenná prodejna
Pernerova 1, Choceň
zobrazit prodejnu na mapě

 
Proč nakupovat u nás ?
1. Osobní přístup k vám
2. Expedujeme do 48h
3. Rádi vám poradíme
4. Osobní odběr v Chocni
5. 27-letá tradice knihkupectví
6. Vaše spokojenost naše radost
Anketní otázka
Kterým knihám dáváte přednost?
Celkem hlasovalo 7995 návštěvníků

Nákupní řád

Uzavření kupní smlouvy

Nabídka zboží v rámci našeho internetového obchodu je prezentací námi nabízeného a prodávaného zboží, a sama o sobě není návrhem na uzavření kupní smlouvy. Návrhem na uzavření kupní smlouvy je až řádně vyplněná objednávka zákazníka (kupujícího). Smluvní vztah vzniká mezi zákazníkem a partnerem webu Zámecké knihkupectví, kterým je Zámecké knihkupectví, Pardubická 1, 565 01, Choceň 1, IČ: 129 802 42, DIČ: CZ6155060318, Tato firma je od okamžiku přijetí objednávky jediným a výlučným subjektem zodpovědným za prodej a dodání zboží zákazníkovi.

Po přijetí Vaší objednávky Vám bude obratem odesláno e-mailem potvrzení o jejím přijetí. Toto potvrzení o přijetí Vaší objednávky je však pouze informativního charakteru a není akceptací (přijetím) Vašeho návrhu na uzavření kupní smlouvy.

Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy, které neupravují tyto obchodní podmínky, občanským zákoníkem (č. 40/1964 Sb. v platném znění) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb., v platném znění). Je-li smluvní stranou - kupujícím - podnikatel (osoba, která nakupuje výrobky či užívá služby za účelem svého podnikání s těmito výrobky nebo službami), řídí se vztahy, které neupravují tyto obchodní podmínky a které se vztahují na podnikatele, obchodním zákoníkem, č. 513/1991 Sb., v platném znění. Ceny v internetovém obchodě se mohou průběžně měnit. Uvedená cena zboží je platná v okamžiku odeslání objednávky.

Záruka vrácení zboží

Zámecké knihkupectví svým zákazníkům poskytuje v souladu s § 53, odst. 7 a § 54 Občanského zákoníku ochrannou lhůtu 14 dní na vrácení zboží bez udání důvodu.

Zjistíte-li bezprostředně po obdržení zboží z našeho obchodu, že Vám nevyhovuje, máte možnost jej bez udání důvodu vrátit. Peníze vám budou neprodleně zaslány zpět (bankovním převodem nebo složenkou).

Podmínky pro vrácení peněz:

- Zboží musí být neporušené v originálním obalu, aby mohlo být nabízeno dalším zákazníkům.
- Zákazník musí zásilku odeslat do 14-ti dní po obdržení zboží.
- Ve vrácené zásilce musí být vložena kopie útržku z dobírkové nebo balíkové složenky.
- Vracíme Vám pouze peníze za zboží, nikoliv poštovné a balné. Knihy zasílejte pouze běžnou balíkovou poštou. Zásilky na dobírku nebudou z naší strany přijaty.
- V případě software s obsahem autorského díla nesmí být zboží vůbec otevřeno. U audio a video nosičů musí být vrácené zboží neporušené v originálním obalu.

Záruční podmínky:

Dodavatel poskytuje záruku na zboží v rozsahu obecně platných předpisů, a to po dobu uvedenou v záručním listu. Není-li k výrobku dodáván záruční list, platí zákonem stanovená záruční lhůta. Záruční lhůta začíná běžet okamžikem převzetí zboží kupujícím. U oprávněných reklamací, uplatněných v záruční době, zavazuje bezplatně odstranit závady na produktech. Odstranění závady je dle typu produktu realizováno výměnou produktu, výměnou vadného dílu, případně odstraněním závady v servisním středisku.

Záruka se nevztahuje na škody způsobené:

- Mechanickým poškozením nebo opotřebením
- Živelnými pohromami (vodou, ohněm, bleskem)
- Jinými vnějšími vlivy (nestabilita elektrické sítě, přepěťové rázy indukované na telefonní lince nebo napájecím zdroji atd.)
- U zboží charakteru software se záruka vztahuje výhradně na fyzickou nečitelnost médií příp. fyzické vady doprovodné dokumentace. Okamžikem odstranění ochranných prostředků (adjustační folie, pečeti aj.) se kupující stává oprávněným licenčním uživatelem produktu a zboží již nelze vrátit prodávajícímu.

Délka záruky:

Konkrétní délky záruk jednotlivých produktů naleznete vždy v záhlaví informace o produktu, pod jeho názvem. Standardní zákonná záruční lhůta jsou 2 roky, u některých produktů může být záruční lhůta delší.

Reklamace zboží

Ačkoliv je to nepříjemné, i my někdy řešíme reklamace. Vzhledem k tomu, že spokojenost zákazníků je naší absolutní prioritou, nemusíte se jich obávat – Vaši reklamaci vyřešíme rychle a k oboustranné spokojenosti.

Důvody reklamace:

Při reklamacích zboží se obchod Zámecké knihkupectví řídí platnými právními předpisy na ochranu spotřebitelů.

V případech, kdy jste obdrželi:

- zboží poškozené (např. chybějící listy u knížky, chybějící booklety u CD atd.) - zboží došlo nekompletní (např. chybí důležitá součástka apod.).

O reklamaci informujte nejdříve naše zákaznické oddělení na e-mailové adrese info@zamecke.cz nebo na infolince 776 888 673 a následně nám odešlete zásilku zpět s kopií faktury o zboží.

Po posouzení oprávněnosti reklamace na naší straně Vám zašleme vyjádření a v případě, že bude reklamace oprávněná, zašleme Vám zpět buď zboží nové, opravené nebo Vám zašleme zpět Vaše peníze.

Postup uplatnění reklamace:

Pokud zjistíte, že dodané zboží má závadu nebo je po dodání poškozené, je nutné nám toto zboží zaslat k reklamaci zpět.

Místo uplatnění reklamace:

Kupující je povinen reklamované zboží zaslat nebo osobně dopravit na adresu:

Pernerova 1
Choceň, 565 01
Česká Republika

telefon: + 420 465 471 901
mobil: + 420 776 888 673

Doprava reklamovaného zboží:

Reklamované zboží k nám musí zákazník dopravit osobně nebo zaslat na místo uplatnění reklamace. V případě zaslání postupujte podle instrukcí v bodě Postup uplatnění reklamace reklamačního řádu. Je-li reklamace uznána jako oprávněná, bude po jejím vyřízení zákazník vyzván k odběru zboží. V případě zájmu může být po dohodě zboží zákazníkovi zasláno (Českou Poštou).

Dopravu reklamovaného zboží hradí zákazník, v případě uznání oprávněnosti reklamace může požádat o úhradu nákladů vzniklých dopravou reklamovaného zboží. Reklamované opravené nebo vyměněné zboží zašleme zpět na naše náklady.

Reklamační řízení:

Po obdržení výše uvedených náležitostí, prodávající zahájí reklamační řízení u zasílatele.

Zasílatel je povinen reklamaci vyřídit nejpozději do 30 dnů od jejího uplatnění. Prodávající dále informuje kupujícího nejpozději do tří dnů od obdržení vyjádření o reklamaci od zasílatele. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.

Bližší informace o stavu Vaší reklamace získáte emailem: info@zamecke.cz, nebo na tel.: 776 888 673

Reklamace přepravních služeb:

Zboží z našeho knihkupectví je k Vám doručováno prostřednictvím dopravců. Přesto se může stát, že k Vám zásilka dorazí poškozená.

V takovém případě postupujte prosím následovně:
- Zásilku si vždy prohlédněte před dopravcem.
- V případě poškození obalu (pomačkaný, roztrhaný, rozmočený…) sepište ihned s dopravcem protokol o poškození zásilky.
- Nenechte se dopravcem přesvědčovat, že zásilka není dobře zajištěná. V Zámeckém knihkupectví ošetřujeme zboží velmi pečlivě, aby k Vám došlo v pořádku.
- V případě problému s dopravní službou DPD nebo Českou poštou, pište na adresu info@zamecke.cz. Do předmětu uveďte "Stížnost na přepravu", popište problém, uveďte kontakty na sebe, číslo zásilky a číslo faktury. Váš problém budeme řešit s dopravcem a oznámíme Vám sjednaný další postup. Poškozené zásilky nemohou být Vaší starostí a nesmí Vám znepříjemňovat nakupování v našem obchodě.

Jako příjemci zásilky jste povinni si při převzetí zásilku prohlédnout a při zřejmých a na povrchu obalu zásilky znatelných poškozeních, popř. zjevné a uvnitř poznatelné částečné ztráty zásilky, a tato poškození a ztráty reklamovat u zasílatele. O rozsahu poškození nebo částečné ztrátě obsahu zásilky musí být sepsán ihned zápis o škodě. Zasílatel je povinen takový zápis sepsat.

Není-li poškození nebo částečná ztráta obsahu zásilky při jejím předání a převzetí příjemcem zjevná, je příjemce zásilky povinen oznámit zasílateli vznik škody bez zbytečného odkladu poté, co jí zjistil, nejpozději do 3 pracovních dnů ode dne doručení zásilky na telefonním čísle 776 888 673.

K reklamaci je ve všech případech nutné předložit: reklamační protokol, kompletní seznam částí výrobku a kopii faktury.

Expedice, způsoby platby a odeslání

ZPŮSOB PLATBY:


Ve našem knihkupectví je možno platit převodem předem z Vašeho účtu na náš účet 503343611/0100 či dobírkou (možnost platby platebními kartami připravujeme), v případě osobního odběru v kamenném obchodě u nás v Chocni hotově. Knihovnám, školám a dalším obecním či státním organizacím nabízíme platbu fakturou se splatností 14 dní. Při objednávkách tohoto typu prosíme o uvedení subjektu do poznámky k objednávce.

Ceník expedičních poplatků (částka bude připočtena k Vaší objednávce zboží a je včetně DPH 19%):

ZPŮSOB DOPRAVY:

Česká pošta, balík
Knihy objednané na dobírku jsou zpracovány do 24h (je-li kniha skladem), ke kterým je nutno připočíst expediční lhůty České pošty (běžně 3 pracovní dny). Poštovné činí 115,- (dobírka 10,- + poštovné 105,-).
Pozn. Při objednávce zboží v hodnotě 2000,- Kč a více je doprava ZDARMA

Osobní odběr:
Pernerova 1
Choceň, 565 01
Česká Republika

telefon: + 420 465 471 901
mobil: + 420 776 888 673

Po-Pá: 8.00 - 17.00
So: 8.00 - 11.00

zobrazit Zámecké knihkupectví na mapě

   
 
 
 
Máte dotaz nebo připomínku, kontaktujte nás ...

Vážení zákazníci, pokud jste nenašli co jste hledali, potřebujete pomoct s Vaší objednávkou, nebo máte jiné dotazy, můžete ná kontaktovat pomocí tohoto jednoduchého formuláře a my se Vám obratem ozveme ... 
 
Rádi Vám pomůžeme
s výběrem té správné knihy
27-letá tradice
Naší práce nás baví ...
Osobní odběr nákupu
Navštivte naši prodejnu v Chocni
     
Copyright © 2009-2014 Zámecké knihkupectví online | Knihy, dětské knížky, učebnice, odborná literatura
Vytvořilo studio: PIXEL DESIGN - webové studio | SEO a marketing | Mapa stránek
Tvorba eshopů - Pixel Design